UFÜ’de başarılı öğrencilere sertifika verildi

Uluslararası Final Üniversitesi 2017 – 2018 Bahar Dönemi’nde Yüksek Şeref ve Şeref listesine girmeye hak kazanan öğrencilere sertifikaları düzenlenen törenle verildi

Uluslararası Final Üniversitesi 2017 – 2018 Bahar Dönemi’nde Yüksek Şeref ve Şeref listesine girmeye hak kazanan öğrencilere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Uluslararası Final Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene, üniversite yönetimi, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Yüksek şeref ve şeref sertifikası almaya hak kazanan öğrenciler üniversite rektörü ve fakülte dekanlarının elinden sertifikalarını alırken, aileleri de salonda hazır bulundu.

ÖZTOPRAK, ÖĞRENCİLERİN ÇALIŞMA AZMİNİ KAYBETMEMESİNİ İSTEDİ

Uluslararası Final Üniversitesi 2017 – 2018 Bahar Dönemi Yüksek Şeref ve Şeref Sertifika Töreni’nde konuşan Uluslararası Final Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak, büyük gayretler neticesinde elde ettikleri not ortalamalarıyla yüksek şeref ve şeref sertifikası almaya hak kazanan öğrencileri kutlayarak başarılarının sürmesini diledi. Öztoprak, öğrencilere çalışma azimlerini kaybetmeden çalışarak kendilerini geliştirmesi tavsiyesinde bulundu.

292
Okunma