Jet2holidays 2021 yaz sezonu tatil programını satışa çıkarıyor

İngiliz tur operatörü Jet2holidays, ilk etapta İngiltere ve İrlanda’daki dört havalimanı çıkışlı 2021 yaz sezonu tatil programını satışa çıkarıyor.

Satışa çıkan tatil programları arasında Kanarya Adaları, Balear Adaları, İspanya, Yunanistan, Türkiye, Güney Kıbrıs’ın yanı sıra; Belfast Havalimanı’ndan Larnaka destinasyonları yer alıyor.

Jet2holidays’in 2021 yaz sezonuna yönelik tatil programları arasında ilk etapta Edinburgh, Manchester, Newcastle ve Belfast Havalimanları’ndan çıkışlı turlar yer aldı.

İngiliz tur operatörü 2021 yılı için Manchester uçuşlarına yönelik yüzde 5’lik kapasite artışıyla 3.85 milyon koltuk kapasitesi ayırdı.

Yüzde 4 oranında artış ile Newcastle uçuşları için 1.1 milyondan fazla koltuk kapasitesi, yüzde 7 oranında artışla Belfast uçuşları için 575 koltuk kapasitesi ayrıldı. Edinburgh uçuşları içinse 875 binden fazla koltuk kapasitesi ayrıldı.

Jet2holidays CEO’su Steve Heapy; “2021 yaz programını her zamankinden daha önce satışa sunarak müşterilere ve acentalara erken rezervasyon yapma şansı verdiklerini; 2021 yaz sezonunda her zamankinden daha fazla uçuş ile daha fazla tatil paketi sunmayı hedeflediklerini” belirtti.

126
Okunma