HotelRunner Arabian Travel Market 2023'te yer alacak

HotelRunner, Dubai’de düzenlenecek Arabian Travel Market 2023'e katılacağını duyurdu.

Konaklama ve seyahat teknolojileri platformu HotelRunner, 1-4 Mayıs tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan Arabian Travel Market 2023'e katılıyor.

HotelRunner Ekibi, Sheikh Saeed Hol 1'deki TT1060 numaralı standında başta Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgesinden ziyaretçiler olmak üzere tüm turizm sektörü temsilcilerine kısa süre önce lansmanını yaptığı “HotelRunner Elite”i tanıtacak.

Dubai Dünya Ticaret Merkezinde (DWTC) bu yıl otuzuncusu düzenlenen etkinliğe dünyanın dört bir yanından turizm profesyonelleri ve alanında etkili isimler katılacak. HotelRunner’ın çok sayıda pazarda aynı anda büyümesini hızlandırma stratejisi doğrultusunda ATM 2023, şirketin veri odaklı uçtan uca satış, operasyon ve dağıtım yönetimi platformunun bölgede sahip olduğu mevcut farkındalığı artırmak için önemli bir fırsat sunuyor.

ATM 2023 boyunca düzenlenecek 63 oturumda 150 konuşmacı yer alacak. HotelRunner ekibi, bu yoğun gündemde Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgesinden seyahat ve konaklama profesyonellerine, işletmelerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olan güçlü platformu hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor.

HotelRunner, Orta Doğu ve çevre coğrafyalarda artan tatil ve iş seyahati talebi nedeniyle ATM 2023'ü bölgesel operasyonları için uygun ve güçlü bir etkinlik olarak değerlendiriyor. HotelRunner'ın Fas turizm endüstrisindeki geçmişi, geçmiş dönemde güçlü bir pazar hakimiyeti ile sonuçlandı ve şirket, erişimini genişletmek için bu başarıyı anlatmayı planlıyor.

HotelRunner'ın kurucu ortakları Ali Beklen ve Arden Agopyan'ın yanı sıra satış ve iş geliştirme direktörleri Rıza Kaynak ve Cihan Coşkuntuncel ile HotelRunner ekibi etkinlikte hazır bulunacak.

2.8b
Okunma