Hint düğün acenteleriyle Türk oteller dev etkinliklerde bir araya geliyor

Hindistan pazarında MICE ve düğün etkinliklerinin önde gelen şirketi Inventum Global, bu ülkede MICE ve turizmi alanındaki öncü acentelerle, Türkiye'nin önde gelen otellerini Hindistan Roadshow'unda buluşturuyor.

19 Ekimde başlayacak etkinlik çerçevesinde 21 Ekim'de Delhi'de 23 Ekim'de ise Mumbai'de olmak üzere iki büyük etkinlik düzenlenecek. MICE ve destinasyon düğünleri konusunda Hindistan’ın en üretken acentelerinin karar vericilerinden 600’ün üzerinde davetli, Türk otelcileri ile bir araya gelecek. Inventum Global Hindistan Road Show’u 25 Ekim’de sona erecek.

Toplantı ve düğün otelleri Hint acentelerle buluşacak

Inventum Global, Türkiye’nin en önemli toplantı ve düğün otellerini, Hindistan’da sektörün ileri gelenleriyle buluşturacak. Türkiye destinasyonu ve otellerin tanıtımında büyük etki oluşturacak organizasyonda, Türkiye ile çalışmakta olan ve daha önce çalışmamış yüzlerce acente yetkilisi, katılımcı oteller ile birebir iletişim kurma ve ülkemiz hakkında bilgi alma imkanı bulacaklar. Katılımcı oteller de iş bağlantıları için sayısız fırsatlar yakalayacak.

Inventum Samrt'ın lasnmanı da yapılacak

Roadshow’da, oluşturduğu uçaklı paketlerle, toplantı grupları ve destinasyon düğünlerinde, Hint pazarında önemli bir yeniliğe imza atan pazarın açık ara lideri Inventum Global’in, ürünlerinin tanıtımı ve kendi yazılımı üzerinden uçaklı paketlerinin satışının yapılacağı sistemi ‘’Inventum Smart’’’ın lansmanı da yapılacak.

137
Okunma