“Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” 14 Nisan’da gerçekleştirilecek

DAÜ Turizm Fakültesi ile Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı iş birliğinde, 14 Nisan Perşembe günü “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” düzenlenecek.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi ile Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı iş birliğinde, 14 Nisan Perşembe günü, 10.00 -16.30 saatleri arasında, DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” ile ilgili detayları paylaşmak üzere ortak bir basın toplantısı düzenleniyor.

Söz konusu basın toplantısı 8 Nisan Cuma günü, saat 10.00’da, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı’nda gerçekleştirilecek.

Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB), Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği (KITSAB), Kuzey Kıbrıs Restorancılar Birliği (RES - BİR) ve Kıbrıs Türk Rehberler Birliği (KITREB) ortaklığında düzenlenecek olan “Doğu Akdeniz Turizm Kariyer Fuarı 2022” ile ilgili yapılacak olan basın toplantısında Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı Müsteşarı Serhan Aktunç, DAÜ Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu ve DAÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Kılıç açıklamalarda bulunacak.

22.0b
Okunma