ITB Berlin 2023’e yoğun ilgi

Almanya’nın Berlin kentinde  düzenlenen ve dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin’e 5 ay kalmasına rağmen stant alanlarının yüzde 70’i rezerve edildi. ITB Berlin CEO’su David Ruetz, “ITB Berlin 2023'e bu kadar yoğun ilgi gösterilmesinden memnunuz” dedi.

ITB Berlin, gelecek yıl canlı bir geri dönüşe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 7 Mart 2023 Salı gününden 9 Mart 2023 Perşembe gününe kadar açık kalacak olan dünyanın önde gelen seyahat fuarı, kapılarını yeni bir konseptle seyahat topluluğuna açacak. Fuara beş ay kala ITB organizatörleri, teşhir alanının yüzde 70'inden fazlasının halihazırda dolu olduğunu dile getiriyor.

ITB Berlin CEO’su David Ruetz, “Sektörün ve müşterilerimizin ITB Berlin 2023'e bu kadar yoğun ilgi göstermesinden memnunuz. Son birkaç yılda dünyanın değiştiği gibi biz de değişime ve uyum sağlamaya açık olmalıyız” dedi. Ruetz açıklamalarına şöyle devam etti: “Tüketici davranışlarının ve pazarların yer yer değiştiğini görüyoruz. Dünyanın en büyük seyahat ticaret fuarı olarak ITB, formatın gelecekte de güncel kalması için bu gelişmeleri görmezden gelemez. Tüm bir sektörü şekillendiren ve etkileyen bir güç olarak, bu yeni gelişmeleri dikkate alıyoruz ve bağlılıklarını korumak ve yenilerini güvence altına almak için B2B müşterilerine net bir şekilde odaklanmaya karar verdik.”

1.5b
Okunma